Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Poolspel F017/18


      13:15
    • 10:00

      Rynninge IK 5 (borta) P015


      10:45
    • 10:00

      SMÅ IF (borta) P012


      11:30
    • 10:00

      Örebro SK Svart 1 (hemma) P015


      10:45
    • 10:00

      Poolspel P017


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK (P15) (borta) U15


      13:00
    • 11:00

      Mosjö SK Svart (borta) P011


      13:00
    • 11:00

      Hjulsbro IK (hemma) P012


      12:30
    • 11:00

      Örebro SK Svart 1 (borta) P015


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatcher P017


      13:00
    • 12:00

      Örebro SK Svart 2 (hemma) P015


      12:45
    • 13:00

      FBK Karlstad (hemma) U17


      15:00
    • 14:00

      IK Sturehov (borta) F013/14


      15:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Örebro SK Vit 1 (hemma) P015


      10:45
    • 10:00

      Örebro SK Vit 2 (borta) P015


      10:45
    • 10:30

      IF Karlstad Fotboll (hemma) U16


      12:30
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (hemma) F15


      13:00
    • 11:00

      IFK Lindesberg 2 (hemma) U14


      12:30
    • 11:00

      Örebro SK Vit 2 (hemma) P015


      11:45
    • 12:00

      Syrianska FC (borta) P015


      12:45
    • 13:00

      BK Forward (hemma) U19


      15:00
    • 13:15

      Sala FF (hemma) U15


      15:15
    • 13:30

      GSBK/IFK Lindesberg (hemma) P011


      15:30
    • 14:00

      Adolfsbergs IK Svart (borta) P-013


      16:00
    • 14:00

      Träning P014


      15:30
    • 15:00

      Nora BK 1 (borta) P-013


      16:30
    • 16:00

      Västerås IK (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Tränarmöte Karlslunds FF


      16:30
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 16:30

      IFK Kumla Vit (borta) F10/11


      18:30
    • 16:30

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) F10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning Målvaktsträning


      18:30
    • 18:00

      Träning Karlslunds FF


      19:30
  • 3Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      19:00
    • 17:15

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      IF Eker Örebro Vit (hemma) P-013


      19:30
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning F017/18


      18:30
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning F013/14


      19:00
    • 17:30

      Seriematch: Karlslunds IF Vit - Eker Örebro Vit P-013


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Mosjö SK (hemma) Karlslunds FF


      21:30
  • 4Tis

    • 17:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P014


      19:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P015


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning P018


      19:30
    • 18:30

      IFK Lindesberg/Nora BK 2 (borta) F10/11


      20:30
    • 18:30

      Lillån FK 1 (borta) U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Laxå IF/Degerfors IF (hemma) P011


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      19:00
    • 17:00

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Örebro SK Fotboll 2 Vit (hemma) F013/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning F015/16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:30

      Mosjö SK Gul (hemma) F10/11


      21:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Ekeby BK (borta) P012


      12:00
    • 10:00

      Matchcamp P-013


      16:00
    • 11:00

      Hammarö FK (P15) (hemma) U15


      13:00
    • 11:00

      BK Forward Lundby Gul (borta) P-013


      13:00
    • 14:00

      Stockholm Södra FF (borta) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning Karlslunds FF


      19:00
    • 17:30

      BK Forward Lundby Gul (hemma) P014


      19:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P014


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Målvaktsträning


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 7Fre
    • 16:15

      Träning U15


      17:30
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Föräldramatch F10/11


      20:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Adolfsbergs IK Röd (borta) P014


      19:30
    • 19:00

      Kungsör BK (hemma) Herr


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Mariebergs IK 2 (hemma) P015


      09:50
    • 09:50

      Adolfsbergs IK Vit (hemma) P015


      10:35
    • 09:50

      Lillån FK 3 (borta) P015


      10:35
    • 10:00

      Örebro SK FK 2 (borta) U14


      11:30
    • 10:00

      Match P017


      12:00
    • 10:00

      Poolspel pojkar 8 år (5-5) P016


      14:00
    • 10:00

      Poolspel pojkar 8 år (5-5) P016


      14:00
    • 10:40

      Mariebergs IK 1 (borta) P015


      11:25
    • 11:00

      Nora BK 1 (hemma) P011


      13:00
    • 11:00

      IK Sturehov Blå (hemma) P012


      12:20
    • 14:00

      Sandvikens IF (hemma) F16


      16:00
    • 14:30

      Örebro SK FK Vit 1 (borta) P-013


      16:30
  • 9Sön
    • 10:00

      IFK Lindesberg Vit (hemma) P-013


      11:30
    • 10:00

      FBK Karlstad (hemma) Karlslund United - Parasport


      18:00
    • 10:00

      Rynninge IK Blå (borta) P014


      12:00
    • 10:00

      POOLSPEL F015/16


      12:00
    • 10:00

      Laxå IF (hemma) P015


      10:45
    • 10:00

      Örebro SK Svart 3 (hemma) P015


      10:45
    • 10:30

      Sala FF P11 Svart (hemma) U14


      12:30
    • 11:00

      BK Ett Fyra (hemma) P011


      13:00
    • 11:30

      BK Forward Gul (borta) P015


      12:40
    • 11:30

      BK Forward Svart (borta) P015


      12:30
    • 13:00

      Athletic FC Eskilstuna (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      IFK Lindesberg (borta) F15


      15:00
    • 13:00

      Nacka FC (hemma) U19


      15:00
    • 13:30

      Örebro SK FK Svart/Röd 3 (borta) P014


      15:30
    • 14:00

      Hovsta IF Grön (hemma) P014


      15:30
    • 15:00

      Norbergs AIF (borta) U15


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Marieberg P018


      17:00
    • 15:30

      Nacka FC (hemma) U17


      17:30
    • 16:00

      Sköllersta IF (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Rynninge IK Blåvit (borta) P012


      17:20
    • 16:00

      Tränarmöte Karlslunds FF


      16:30
    • 18:00

      Träning Karlslunds FF


      19:30
    • 18:30

      IFK Kumla Röd (borta) F10/11


      20:30
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      19:00
    • 17:30

      Örebro Syrianska IF Röd (hemma) P-013


      19:30
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning F017/18


      18:30
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning F013/14


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Mosjö SK Svart (hemma) F10/11


      21:00
    • 19:00

      BK Forward (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      BK Forward (hemma) P012


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Adolfsbergs IK Svart (hemma) P014


      21:00
    • 19:00

      IFK Lindesberg Blå (hemma) P014


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
  • 11Tis

    • 17:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P014


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Målvaktsträning


      19:00
    • 18:30

      HOIF/SMÅ IF (borta) P011


      20:30
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 3 (borta) P011


      20:30
    • 19:00

      IK Sturehov Vit (borta) P-013


      20:30
    • 19:00

      IK Sturehov 1 Blå (hemma) U14


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 12Ons
    • 14:00

      Träning U15


      15:30
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      19:00
    • 17:15

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Rynninge IK 2 Vit (hemma) F013/14


      19:15
    • 17:30

      Träning F015/16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatch med P010 P011


      19:00
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 1 (borta) F10/11


      20:30
    • 18:45

      Hovsta IF Orange (borta) P012


      20:10
    • 19:00

      Garphyttans IF (borta) Karlslunds FF


      21:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK Gul (hemma) U14


      20:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 08:00

      Örebrocupen P012


      00:00
    • 08:00

      Örebrocupen F10/11


      00:00
    • 08:50

      Örebrocupen F15


      00:00
    • 09:00

      AIK FF (hemma) F013/14


      10:00
    • 09:00

      Örebrocupen lag röd P011


      00:00
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom Vit 2 (hemma) U14


      10:00
    • 10:00

      Örebrocupen U16


      00:00
    • 10:00

      Kärra/Klareberg IF (borta) U14


      11:00
    • 10:00

      Reymersholms IK (borta) F10/11


      11:00
    • 11:00

      Sollentuna FK (borta) F013/14


      12:00
    • 11:00

      Örebrocupen - Lag Röd U15


      00:00
    • 11:20

      Örebrocupen LAG VIT P014


      00:00
    • 12:00

      Örebrocupen P-013


      13:00
    • 12:00

      Örebrocupen - Lag Blå U15


      00:00
    • 13:00

      Örebrocupen LAG BLÅ P014


      00:00
    • 13:00

      Örebrocupen LAG RÖD P014


      00:00
    • 13:00

      Örebrocupen lag vit P011


      00:00
    • 13:00

      Örebrocupen lag blå P011


      00:00
    • 14:00

      FC Kirkkonummi 1 (borta) U14


      15:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF (hemma) F10/11


      15:00
    • 15:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) U14


      16:00
    • 15:00

      FC Oslo (hemma) F10/11


      16:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 19:00

      Degerfors IF (borta) U17


      21:00
    • 19:00

      Täby FK (borta) F10/11


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Örebrocupen P012

    • Heldag

      Örebrocupen F10/11

    • Heldag

      Örebrocupen F15

    • Heldag

      Örebrocupen lag röd P011

    • Heldag

      Örebrocupen U16

    • Heldag

      Örebrocupen - Lag Röd U15

    • Heldag

      Örebrocupen LAG VIT P014

    • Heldag

      Örebrocupen - Lag Blå U15

    • Heldag

      Örebrocupen LAG BLÅ P014

    • Heldag

      Örebrocupen LAG RÖD P014

    • Heldag

      Örebrocupen lag vit P011

    • Heldag

      Örebrocupen lag blå P011

    • 08:00

      Kungsängens IF (hemma) U14


      09:00
    • 09:00

      Örebrocupen P016


      00:00
    • 09:00

      Adolfsbergs IK (borta) F013/14


      10:00
    • 09:00

      Österåker United FK (hemma) U14


      10:00
    • 10:00

      Örebrocupen F015/16


      00:00
    • 10:00

      BK Forward Lundby (borta) P015


      10:45
    • 10:00

      Lekebergs IF (hemma) P015


      10:45
    • 10:40

      Glanshammars IF (hemma) P015


      11:25
    • 11:00

      IK Sturehov (hemma) F013/14


      12:00
    • 11:00

      Stångebro United (borta) F10/11


      12:00
    • 11:00

      Örgryte IS (hemma) F10/11


      12:00
    • 11:20

      IFK Kumla 2 (hemma) P015


      12:05
    • 11:20

      Rynninge IK 2 (borta) P015


      12:05
    • 12:00

      Örebro SK Svart 2 (borta) P015


      12:45
    • 12:40

      Hovsta IF Grön (borta) P015


      13:25
    • 12:40

      Stångebro United (hemma) P015


      13:25
    • 13:00

      Årsta FF (hemma) U14


      14:00
    • 13:20

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P015


      14:05
    • 13:30

      Eneby BK (borta) Herr


      15:30
    • 14:00

      Hovsta IF Orange (borta) P015


      14:45
    • 15:20

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) P015


      16:05
    • 16:00

      Erikslunds KF (hemma) F10/11


      17:00
    • 16:40

      IFK Kumla 1 (borta) P015


      17:25
    • 17:00

      IFK Falköping Fotboll (hemma) U14


      18:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK (hemma) F10/11


      18:00
    • 18:00

      Örebrocupen F16


      00:00
    • 18:00

      IK Zenith (hemma) U14


      19:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Örebrocupen P012


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen F10/11


      19:00
    • 00:00

      Örebrocupen F15


      15:00
    • 00:00

      Örebrocupen lag röd P011


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen U16


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen - Lag Röd U15


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen LAG VIT P014


      14:20
    • 00:00

      Örebrocupen - Lag Blå U15


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen LAG BLÅ P014


      16:00
    • 00:00

      Örebrocupen LAG RÖD P014


      16:00
    • 00:00

      Örebrocupen lag vit P011


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen lag blå P011


      18:00
    • 00:00

      Örebrocupen P016


      16:00
    • 00:00

      Örebrocupen F015/16


      17:15
    • 00:00

      Örebrocupen F16


      19:00
    • Heldag

      Träning P017

    • 08:00

      Norrtulls SK (hemma) F013/14


      09:00
    • 08:00

      Vasalunds IF (hemma) U14


      09:00
    • 08:00

      Rynninge IK (borta) F10/11


      09:00
    • 09:00

      IK Sturehov 1 (borta) P015


      09:45
    • 09:00

      Nora BK 1 (hemma) P015


      09:45
    • 09:00

      Onsala BK (hemma) U14


      10:00
    • 09:00

      Värtans IK (borta) F10/11


      10:00
    • 09:40

      Mariebergs IK 2 (hemma) P015


      10:50
    • 09:40

      Lillån FK 2 (borta) P015


      10:25
    • 10:00

      Lohjan Pallo (borta) F013/14


      11:00
    • 10:20

      IFK Kumla 2 (hemma) P015


      11:05
    • 10:20

      Örebro SK Svart (borta) P015


      11:05
    • 11:00

      Glanshammars IF (borta) P015


      11:45
    • 11:00

      Rynninge IK 2 (hemma) P015


      11:45
    • 11:40

      Nora BK 2 (borta) P015


      12:25
    • 11:40

      IK Sturehov 2 (hemma) P015


      12:25
    • 12:00

      Spånga IS FK (borta) F10/11


      13:00
    • 12:20

      Karlstad Fotboll Svart/Blå (hemma) P015


      13:05
    • 12:20

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P015


      13:05
    • 13:00

      Sollentuna FK (hemma) U14


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF (hemma) F10/11


      14:00
    • 15:30

      Lohjan Pallo ry LoPa T11 (hemma) F10/11


      16:30
    • 16:00

      IK Sturehov 2 (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Tränarmöte Karlslunds FF


      16:30
    • 16:30

      Enskede IK (borta) F10/11


      17:30
    • 17:00

      Athletic FC Eskilstuna P2010 (borta) U14


      19:00
    • 19:00

      Träning Karlslunds FF


      20:30
  • 17Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:20

      Träning F15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning F017/18


      18:30
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 18:00

      BK Forward Lundby Svart (borta) P014


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      IK Östria Lambohov (P15) (borta) U15


      20:30
    • 19:00

      IFK Askersund (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Garphyttans IF (borta) F013/14


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
  • 18Tis

    • 17:30
    • 17:00

      Tränarmöte P012


      18:20
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P014


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P015


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P018


      18:30
    • 18:30

      Örebro SK FK 1 Vit (borta) U14


      20:00
    • 19:00

      Lillån FK (hemma) F10/11


      21:00
    • 19:00

      IK Sturehov 2 Röd (hemma) P011


      21:00
    • 19:00

      Lekebergs IF/Örebro Syrianska (hemma) P012


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      IK Brage/Islingby IK (hemma) F16


      21:30
    • 19:30

      Kumla BK (hemma) Karlslunds FF


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Lagaktivitet Dam


      21:00
    • 17:15

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      BK Forward Trängen Svart (hemma) P-013


      19:30
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning F015/16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F013/14


      19:00
    • 18:30

      BK Forward Svart (borta) U14


      20:00
    • 18:30

      Avslutning med pizza F015/16


      20:00
    • 19:00

      IF Eker Örebro (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      KB Karlskoga FF (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      IFK Askersund/Skyllbergs IK (hemma) F15


      21:00
    • 19:00

      Örebro Syrianska IF (borta) F10/11


      21:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:30

      Örebro SK FK Svart 2 (borta) P-013


      19:30
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning Karlslunds FF


      19:00
    • 17:30

      Träning P014


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Lillån FK 2 (hemma) P011


      21:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Avslutning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Skiljebo SK (hemma) U19


      21:30
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 22Lör
    • 15:00

      Bergslagens IF Vit (borta) P014


      17:00
  • 23Sön
    • 13:00

      BK Kenty (P15) (hemma) U15


      15:00
    • 13:00

      Irsta IF (hemma) U17


      15:00
    • 14:00

      Träning P014


      15:30
    • 16:00

      Västerås BK 30 (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Tränarmöte Karlslunds FF


      16:30
    • 18:30

      Pålsboda GOIF (borta) P011


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • Heldag

      F09 Riksläger i Halmstad 24-28 juni F15

    • Heldag

      Sommarfotbollsskolan v. 26 Fotbollsskolan

    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:20

      Träning F15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning F017/18


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Hovsta IF (hemma) F10/11


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Lekebergs IF (borta) F10/11


      20:30
    • 19:00

      Nora BK 2 (hemma) P011


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Västerås SK FK (hemma) U16


      21:30
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:15

      Frövi IK (borta) P012


      20:15
    • 19:00

      Gideonsbergs IF (borta) F15


      21:00
    • 19:00

      Assyriska FF (borta) U19


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-013


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:30

      Föräldrar mot barn! P-013


      18:30
    • 19:00

      IFK Haninge (borta) U17


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Korvgrillning i samband med avslutning P-013


      20:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Match P017


      14:00
    • 14:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) U16


      16:00