Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Future Cup U15 (P09)


      20:00
    • 08:00

      Vellinge IF (borta) U15 (P09)


      09:00
    • 09:15

      Karlskoga SK (hemma) P012


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Sturehov P013


      11:30
    • 10:30

      Träning Herr


      12:00
    • 12:30

      BK Forward (P19) (borta) U19


      14:30
    • 14:50

      Träningsmatch mot Adolfsberg IK F15


      16:30
    • 15:00

      Hällbybrunns IF (borta) P012


      17:00
    • 15:00

      Örebro SK (hemma) U15 (P09)


      16:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:15
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      20:15
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:45
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P013


      17:30
    • 16:30

      Träning P012


      17:30
    • 16:30

      Träning F013/14


      17:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning F015/16


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F16


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      LuxCuper P011

    • 08:30

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Pantinsamling F15


      16:00
    • 14:00

      Köping FF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:15

      Rynninge IK (borta) Dam


      16:15
    • 15:00

      Västerås SK FK F10 (borta) F10/11


      16:30
    • 16:15

      Lillån FK (hemma) U14


      17:00
    • 18:35

      Lekebergs IF (hemma) U14


      19:20
    • 19:45

      Lekebergs IF (hemma) U14


      21:00
  • 7Sön
    • 00:00

      LuxCuper P011


      17:00
    • 09:45

      Lillkyrka IF (hemma) P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:50

      MatchCamp Lindesberg P011


      17:50
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 11:30

      Träning U16


      13:30
    • 11:30

      Träning U15 (P09)


      13:30
    • 12:10

      KB Karlskoga FF (borta) U14


      13:45
    • 12:15

      Enköpings SK FK (borta) P012


      13:15
    • 13:00

      Hammarby IF FF (borta) F16


      15:00
    • 13:00

      Föräldrar möte, träning teknikplanen F013/14


      14:00
    • 13:55

      Enköpings SK FK (borta) P012


      15:55
    • 14:00

      Hovsta IF F11/12 (hemma) F10/11


      15:30
    • 14:00

      IK Sturehov F11 (hemma) F10/11


      15:00
    • 14:00

      Huddinge IF (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Träning P015


      16:30
    • 15:00

      Match P017


      16:00
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:15

      IFK Kumla Fotboll (hemma) P012


      17:15
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:15
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Ledarträff F15


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:45
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning U15 (P09)


      19:00
    • 18:20

      Eskilstunacupen P011


      00:00
    • 19:30

      BK Sport (P15) (hemma) U15 (P09)


      21:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Eskilstunacupen P011

    • Heldag

      Eskilstuna cupen P017

    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 09:45

      Eskilstunacupen P012


      20:00
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Eker P013


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Rynninge P013


      11:30
    • 10:00

      Degerfors IF (borta) U14


      11:00
    • 10:10

      BP Ungdom (borta) P012


      11:10
    • 11:40

      Skiljebo SK Gul (hemma) P012


      12:40
    • 12:00

      Hammarby IF FF (hemma) P012


      13:00
    • 12:00

      IFK Lindesberg (borta) U14


      13:00
    • 14:00

      IFK Ludvika (hemma) U14


      15:00

    • 16:10
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs 1 Blå (borta) P012


      16:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK (hemma) F16


      18:00
    • 16:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) U14


      17:00
    • 16:10

      Sollentuna FK (borta) P012


      17:10
    • 18:00

      Nyköpings BIS (borta) U19


      20:00
    • 18:10

      Tullinge Fotboll (hemma) P012


      19:10
    • 18:20

      Hällbybrunns IF Svart (borta) P012


      19:20
  • 14Sön
    • 00:00

      Eskilstunacupen P011


      19:20
    • Heldag

      F09 Distriktmatch mot Västmanland FF, Dubbelmatch F15

    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:00

      IK Sturehov (hemma) P014


      11:30
    • 10:00

      Latorps IF (hemma) P014


      11:30
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 12:30

      Dingtuna GIF (borta) Karlslunds FF


      14:15
    • 12:30

      IK Sturehov (borta) P014


      14:00
    • 14:00

      RIK Karlskoga F10/11 (borta) F10/11


      15:30
    • 15:00

      Träning P015


      16:30
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:15

      Rynninge IK (hemma) P012


      17:30
    • 17:00

      IF Eker Örebro (borta) Herr


      19:00
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Nyköpings BIS (borta) U17


      19:30
    • 18:00

      Latorps IF (borta) U15 (P09)


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      20:15
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:45
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:30

      Ledarträff P012


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Rynninge IK (borta) U14


      18:30
    • 17:30

      Träning U15 (P09)


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:45

      Degerfors IF (borta) U14


      20:15
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Salacupen P011


      17:30
    • 10:00

      Match P017


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot BP 14:1 P013


      11:30
    • 11:50

      Träningsmatch mot Yxhult F15


      13:30
    • 12:00

      Immetorp BK (borta) P012


      13:30
    • 14:00

      IFK Haninge (hemma) U17


      16:00
    • 16:30

      IFK Kristinehamn Fotboll (hemma) Dam


      17:30
    • 18:45

      IK Sturehov (hemma) U15 (P09)


      20:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Matchcamp I Hallstahammar P011


      16:00
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK (borta) F16


      12:00
    • 10:00

      Match P017


      12:00
    • 10:45

      Jarlabergs IF (hemma) U16


      12:45
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 11:00

      Degerfors IF F10/11 (borta) F10/11


      13:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF (borta) P012


      15:00
    • 14:00

      Rynninge IK (hemma) Herr


      16:00
    • 15:00

      Träning P015


      16:30
    • 16:30

      Huddinge IF (hemma) U19


      18:30
    • 17:00

      Träning Målvaktsträning


      18:00
    • 19:00

      GIH IF (hemma) Karlslunds FF


      21:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 22Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Ösk Röd P013


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot Kif p-014 P013


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Kif p-014 P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:45

      Träning U15 (P09)


      21:15
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:00

      F09 Distriktmatch mot Södermanland FF, Dubbelmatch F15


      21:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:45
    • 18:00

      Gothia-möte U15 (P09)


      19:30
    • 18:00

      Gothia-möte U16


      19:30
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning U15 (P09)


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träningsläger F15


      00:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Träningsläger F15


      15:00
    • 07:10

      Giffcupen U15 (P09)


      00:00
    • 08:30

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Match P017


      11:30
    • 12:00

      IFK Eskilstuna P 14 blå (hemma) U14


      14:00
    • 13:00

      IFK Nyköping (borta) Herr


      15:00
    • 14:00

      Sickla IF (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      IFK Ölme (hemma) P012


      16:00
    • 14:00

      Ekeby BK (hemma) P012


      16:00
    • 15:00

      Spelar- och föräldramöte F15


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch Sturehov P011


      18:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Giffcupen U15 (P09)


      20:00
    • 08:30

      Träningsmatch mot Östra Almby P011


      10:00
    • 09:00

      Degerfors IF (borta) Karlslund United - Parasport


      16:00
    • 09:15

      RIK-Cupen F013/14


      19:45
    • 10:00

      Träning P011


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:00

      Örebro SK FK 3 (borta) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Östra Almby P013


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Östra Almby P013


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:20

      Folkpoolcup 2024 P014


      17:00
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 12:15

      Vretstorps IF (borta) Karlslunds FF


      14:15
    • 12:30

      Nordic United FC (borta) U16


      14:30
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) F16


      15:00
    • 15:00

      Träning P015


      16:30
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:00

      IFK Västerås FK (borta) U19


      18:00
    • 16:15

      Glanshammars IF (hemma) P012


      17:30
    • 17:00

      Gideonsbergs IF 2 (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Ledarmöte P013


      19:15
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P018


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning U15 (P09)


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00