Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Östra Almby P013


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ösk P013


      11:30
    • 11:30

      Träning U19


      13:30
    • 14:00

      Bromma TFF P16 (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (D3H) (hemma) Herr


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Matchcamp (Två matcher) P011


      12:00
    • 09:50

      Motala AIF (hemma) P010


      10:35
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P011


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 12:00

      IF Eker Örebro (hemma) U15 (P09)


      14:00
    • 12:00

      MatchCamp (Två matcher) P011


      16:00
    • 12:00

      Träning P015


      13:30
    • 12:20

      Haninge (borta) P010


      13:05
    • 12:45

      Träningsmatch mot Adolfsberg IK 9-manna P012


      14:00
    • 14:00

      Hovsta IF (hemma) P010


      15:30
    • 14:00

      Garphyttan IF (hemma) F013/14


      15:00
    • 15:20

      IFK Lindesberg (hemma) P010


      16:05
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot ÖSK Svart, 9-manna P012


      17:30
    • 16:00

      Föräldramöte P016


      17:00
    • 16:15

      IK Sturehov (borta) U15 (P09)


      18:15
    • 16:30

      Träning P017


      17:30
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 17:00

      Degerfors IF (borta) P010


      17:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Spelarmöte U16


      20:00
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning P010


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Matchcamp Systemair P2011 P011


      00:00
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning U15 (P09)


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Matchcamp Systemair 2011 P011


      00:00
    • 18:00

      Träning Målvaktsträning


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Matchcamp Systemair P2011 P011

    • Heldag

      Matchcamp Systemair 2011 P011

    • 08:30

      Mariebergs IK (hemma) P010


      10:00
    • 09:30

      Örebro SK Ungdom (borta) P013


      11:00
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 10:45

      Övernattningshelg F10/11


      00:00
    • 10:50

      Örebro SK Ungdom (borta) P013


      12:30
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F10/11 (hemma) F10/11


      13:30
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF F10/11 (hemma) F10/11


      13:30
    • 14:00

      Rynninge IK (D3H) (hemma) Herr


      16:00
    • 18:30

      Västerås IK Fotboll (hemma) P012


      20:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Matchcamp Systemair P2011 P011


      17:00
    • 00:00

      Matchcamp Systemair 2011 P011


      19:00
    • 00:00

      Övernattningshelg F10/11


      13:45
    • 08:30

      Träning F10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:00

      Immetorp BK (hemma) P012


      11:30
    • 10:00

      Rynninge IK (hemma) P014


      11:30
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 12:00

      Brommapojkarna P2009DFFA (hemma) U16


      14:00
    • 12:00

      Träning P015


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch Borta mot Skövde AIK U17


      15:00
    • 13:45

      Träning U19


      16:00
    • 14:00

      Träning F013/14


      15:00
    • 14:45

      Lillkyrka IF (borta) P014


      16:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:00

      Föreläsning Schysst Snack P012


      17:00
    • 16:30

      Träning P017


      17:30
    • 17:15

      IFK Kumla Fotboll (borta) U15 (P09)


      19:15
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:20

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      20:15
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning P010


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F10/11


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning U15 (P09)


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 14:00

      IF Eker Örebro (D3H) (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Eskilstuna United DFF f17 (borta) F16


      16:00
    • 16:10

      Bobby BK (hemma) Karlslunds FF


      18:00
    • 18:15

      Hammarö FK (hemma) U15 (P09)


      20:15
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P011


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 12:00

      Träning P015


      13:30
    • 13:30

      Tränings match mot Forward F013/14


      15:00
    • 14:00

      Skövde AIK (P16) (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Karlstad Fotboll Ungdom (borta) P012


      16:00
    • 14:00

      Karlskoga SK (P19) (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:30

      Träning P017


      17:30
    • 16:30

      IFK Kristinehamn F10/11 (hemma) F10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvaktsträning


      18:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      20:15
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 13:30

      Träning P010


      15:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P013


      17:30
    • 16:30

      Träning F013/14


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Degerfors IF (P16) (hemma) U16


      21:30
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 20:15

      Örebro Syrianska IF Ungdom (D4H) (borta) U19


      22:15
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 10:00

      Katrineholms SK FK (borta) P012


      11:30
    • 11:30

      Träningsmatch mot Kumla P011


      13:30
    • 11:30

      Katrineholms SK FK (borta) P012


      13:00
    • 12:30

      Träning P015


      13:45
    • 14:00

      BK Forward (borta) Herr


      16:00
    • 16:00

      Preliminär kallelse till match lördag U15 (P09)


      20:00
    • 16:30

      IF Karlstad Fotboll (hemma) U15 (P09)


      18:00
    • 18:15

      Hertzöga BK (hemma) U15 (P09)


      20:15
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P011


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 10:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) P014


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Sturehov P011


      11:30
    • 11:00

      Träning F015/16


      12:00
    • 11:00

      Är ni hemma söndag v8? F10/11


      14:00
    • 12:00

      Träning P015


      13:30
    • 12:00

      Rynninge IK F10 (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:00

      IFK Skoghall Dam (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:30

      F09: Distriktslaget - öppen träning F15


      15:45
    • 14:00

      DFK Värmbol (hemma) Dam


      16:00
    • 16:00

      Träning P016


      17:30
    • 16:00

      KB Karlskoga FF (hemma) P012


      17:30
    • 16:30

      Träning P017


      17:30
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:30

      Träning P011


      20:00
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      20:15
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P015


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 19:00

      Träning P011


      20:30
    • 19:00

      Träning P010


      20:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P013


      17:30
    • 16:30

      Träning P012


      17:30
    • 16:30

      Träning F013/14


      17:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning F015/16


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning Karlslunds FF


      21:00