Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2023

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 09:15

      Karlslunds IF FK 1 (hemma) P012


      10:15
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Östra Almby P011


      11:00
    • 13:00

      Bollkallar U14


      16:00
    • 13:00

      Träningsmatch Lillån! P013


      14:00
    • 14:00

      Träning P016


      15:00
    • 14:00

      IFK Haninge (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Syrianska IF Kerburan U19 (borta) U19


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot Kumla P011


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:00

      Träning P015


      17:30
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 16:00

      Träning Målvaktsträning


      17:00
    • 17:00

      Träning Målvaktsträning


      18:00
    • 17:30

      Träning F013/14


      18:30
    • 18:00

      Träning Målvaktsträning


      19:00
  • 3Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 15:00

      Träning U15 (P09)


      16:30
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      20:00
  • 6Tor
    • 14:00

      Träningsmatch Syrianska P011


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Syrianska P011


      15:30
    • 16:15

      Träning U15 (P09)


      17:45
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P015


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 7Fre
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 12:00

      Future cup F16


      00:00
    • 14:00

      IK Sleipner (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      Future Cup Göteborg U15 (P09)


      00:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 8Lör
    • Heldag

      Future cup F16

    • Heldag

      Future Cup Göteborg U15 (P09)

    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:30

      LB07 2 (borta) U15 (P09)


      11:30
    • 10:30

      IFK Göteborg (borta) F16


      11:30
    • 12:30

      FC Kallfors (hemma) U15 (P09)


      13:30
    • 16:00

      Trelleborgs FF (hemma) F16


      17:00
    • 18:00

      Kortedala IF (borta) U15 (P09)


      19:00
    • 18:00

      Älvsborg FF 1 (hemma) U15 (P09)


      19:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Future cup F16

    • Heldag

      Future Cup Göteborg U15 (P09)

    • 08:30

      Backatorp IF 2 (borta) U15 (P09)


      09:30
    • 09:30

      Älvsjö AIK FF (hemma) F16


      10:30
    • 10:00

      Östra Almby FK (hemma) P014


      11:30
    • 10:30

      IFK Göteborg (borta) U15 (P09)


      11:30
    • 11:30

      Träning Herr


      13:30
    • 13:30

      Örebro Syrianska IF (hemma) U19


      15:30
    • 16:00

      IF Väster (borta) U15 (P09)


      17:00
    • 17:00

      Åskådare på ÖSK match sön 9/4 P011


      19:00
    • 17:00

      IFK Göteborg (borta) U15 (P09)


      18:00
  • 10Mån
    v.15
    • 00:00

      Future cup F16


      16:00
    • 00:00

      Future Cup Göteborg U15 (P09)


      18:00
    • 10:00

      Älvsborg FF 2 (borta) U15 (P09)


      11:00
    • 11:00

      LB07 (hemma) U15 (P09)


      12:00
    • 12:15

      Yxhults IK (borta) Herr


      14:15
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U15 (P09)


      20:00
    • 19:00

      RIK Karlskoga (borta) Dam


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Träningsläger Bosön Dam

    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Träningsläger Bosön Dam

    • 08:00

      Rynninge IK (hemma) P012


      14:00
    • 10:00

      Insamling Panta mera U15 (P09)


      13:00
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 13:00

      Bollkallar U14


      16:00
    • 14:00

      FoC Farsta FF (hemma) Herr


      16:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Träningsläger Bosön Dam

    • 07:00

      Smedby cup Norrköping F013/14


      16:00
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) P012


      11:30
    • 10:15

      Adolfsbergs IK (hemma) P014


      11:30
    • 12:30

      Träningsmatch mot Kumla P011


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Kumla P011


      14:00
    • 15:15

      Sollentuna FK (P16) (borta) U17


      17:15
    • 15:15

      Match Sollentuna U17


      17:15
    • 16:00

      Träningsmatch mot Sköllersta P011


      17:30
    • 16:00

      Träning P015


      17:30
    • 16:00

      Match mot Lekeberg P011


      17:30
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 17:30

      Örebro SK (hemma) U15 (P09)


      19:00
  • 17Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U15 (P09)


      20:00
  • 20Tor
    • 16:15

      Träning U15 (P09)


      17:45
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P015


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 22Lör
    • 06:00

      GIFF-cupen P011


      00:00
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 11:30

      IF Eker Örebro (hemma) U15 (P09)


      13:00
    • 12:15

      Träningsmatch P013


      13:45
    • 13:30

      Match mot Tumba U17


      15:30
    • 13:30

      IFK Tumba FK (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      Rågsveds IF (borta) Herr


      16:00
    • 14:15

      Lillån FK (borta) U15 (P09)


      16:00
    • 16:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (hemma) Dam


      17:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 17:30

      Träning P017


      18:30
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 (P09)


      20:00
  • 27Tor
    • 16:15

      Träning U15 (P09)


      17:45
    • 17:00

      Träning P017


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P015


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Södertälje cupen P012

    • 10:00

      Träning P013


      11:30
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P013


      11:00
    • 11:00

      Träning Herr


      12:30
    • 11:30

      Träning U15 (P09)


      13:00
    • 13:00

      Poolspel Ösk P015


      17:00
    • 13:30

      IFK Västerås FK (hemma) F16


      15:30
  • 30Sön
    • 09:00

      SödertäljeCupen P011


      18:00
    • 09:40

      SödertäljeCupen P011


      18:00
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      Träning F017/18


      11:00
    • 13:00

      Bollkallar U14


      16:00
    • 14:00

      Syrianska FC (hemma) Herr


      16:00
    • 15:30

      Syrianska FC (borta) U17


      17:30
    • 17:00

      Huddinge IF (borta) U19


      19:00