Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.5
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P-013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 2Tor
    • 16:15

      Träning U15


      17:45
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:10
  • 3Fre
    • 12:10

      Luxcuper - Boys 2009 Invitational U15


      00:00
    • 15:10

      Eskilstuna City FK (hemma) U15


      16:10
    • 16:15

      Träning F16


      17:30
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvaktsträning


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Målvaktsträning


      19:00
    • 19:10

      Älvsjö AIK FF P09-1 (borta) U15


      20:10
  • 4Lör
    • Heldag

      Luxcuper - Boys 2009 Invitational U15

    • 10:00

      Träning P017


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot syrianska P-013


      11:30
    • 11:20

      Nordstrand IF (Norge) (hemma) U15


      12:20
    • 12:00

      Träning U19


      13:00
    • 14:00

      Inomhuspoolspel P015


      17:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK Blå (hemma) P012


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch Karlbergs BK F16


      17:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK U17 (hemma) U17


      19:00
    • 19:30

      Sörskogens IF (hemma) U15


      20:30
  • 5Sön
    • 00:00

      Luxcuper - Boys 2009 Invitational U15


      19:00
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Blå (hemma) P012


      11:30
    • 10:00

      Match P12 P011


      11:30
    • 10:40

      Oppsal IF Blå (Norge) (hemma) U15


      11:40
    • 11:30

      AFC Eskilstuna U16 (hemma) U17


      13:30
    • 13:00

      Träning Dam


      15:30
    • 14:00

      Träning P016


      15:00
    • 14:50

      Rönninge Salem Fotboll (hemma) U15


      15:50
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 17:30

      Träning F013/14


      18:30
  • 6Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:15
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P-013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:15

      Ledarmöte med Östby P011


      19:15
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 9Tor
    • 16:15

      Träning U15


      17:45
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:10
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P-013


      11:30
    • 10:00

      Träning Herr


      11:00
    • 10:00

      Träning P017


      11:00
    • 10:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:50

      Örebro Syrianska IF (borta) P012


      12:00
    • 11:30

      Träning U15


      13:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (D2H) (borta) Herr


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna P15 (hemma) U17


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch QBIK F16


      20:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch P012


      11:30
    • 11:30

      Skiljebo SK U19 (borta) U19


      13:30
    • 11:45

      Örebro Syrianska IF (hemma) U15


      13:30
    • 13:30

      Skiljebo SK U19 (borta) U19


      15:30
    • 14:00

      Träning P016


      15:00
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 16:00

      Föräldramöte 12 feb P011


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatcher mot Adolfsberg P011


      17:30
    • 16:30

      Träning P015


      17:30
    • 17:30

      Träning F013/14


      18:30
  • 13Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:15
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P-013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:45

      Adolfsbergs IK (borta) Herr


      21:45
  • 16Tor
    • 16:15

      Träning U15


      17:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning P-013


      11:30
    • 10:00

      Träning P017


      11:00
    • 11:30

      Mixmatch med U15 mot Motala U17


      13:30
    • 11:35

      IK Sturehov (hemma) U15


      13:05
    • 12:00

      Träningsmatch mot syrianska P015


      13:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (D2H) (borta) Herr


      16:00
    • 18:00

      Hammarby IF (P16) (hemma) U17


      20:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 11:30

      Karlslunds IF FK (P19) (borta) U19


      13:30
    • 12:35

      Adolfsbergs IK P08 (borta) U15


      14:20
    • 14:00

      Träning P016


      15:00
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:30

      Träning P015


      17:30
    • 17:30

      Träning F013/14


      18:30
  • 20Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:15
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 14:45

      Träning U15


      16:15
    • 16:40

      Träning P011


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:00

      Träning P-013


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P012


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 20:30

      Örebro SK FK (P17) (hemma) U17


      22:30
  • 23Tor
    • 16:15

      Träning U15


      17:45
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 25Lör
    • 08:00

      Träning U14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-013


      11:30
    • 10:00

      Träning P017


      11:00
    • 11:35

      BK Forward (hemma) U15


      13:15
    • 13:00

      Örebro SK FK (P19) (borta) U19


      15:00
    • 16:30

      Örgryte IS FF (P17) (borta) U17


      18:30
  • 26Sön
    • 09:30

      Träningsmatcher mot Eskilstuna C och BK Sport U15


      15:00
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:50

      Eskilstuna City FK (borta) U15


      12:00
    • 12:10

      BK Sport (borta) U15


      13:20
    • 13:00

      Träningsmatcher mot Degerfors P011


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot Degerfors 7 P011


      16:00
    • 13:30

      Träning Målvaktsträning


      14:30
    • 14:00

      Träning P016


      15:00
    • 14:30

      Träning Målvaktsträning


      16:00
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:00

      Träning F015/16


      17:00
    • 16:30

      Träning P015


      17:30
  • 27Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:40

      Träning P011


      19:00
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Tis